درآمد ماهیانه 20 میلیون تومان از افیلیت مارکتینگ!

از سال 1396 سیستم کسب درآمد ( Affiliate Marketing ) دیجی کالا راه اندازی شد و تا امروز چالش های بسیار زیادی رو پشت سر گذاشته تا نهایت امروز به جایگاهی رسیده که ماهیانه حداقل 1 میلیارد تومان به کاربران خودش پرداختی داره!

تو این پرداخت ها از درخواست های ماهیانه 2 میلیون تومان داریم تا 300 میلیون تومان!!

الان فرصت مناسبیه که شما هم از این سیستم استفاده کنید و به جمع این کاربران اضافه بشید و بتونید به راحتی به درآمد حداقل ماهی 20 میلیون تومان برسید.

ویدیوی معرفی وبینار

 

تو این مدت مدل های فعالیت مختلفی رو دیدیم و بررسی کردیم و حتی خودم هم به عنوان یه افیلیت تو این سیستم کار کردم تا هم بتونم مشکلات سیستم رو متوجه بشم و هم تمامی روش ها رو بررسی کنم و الان میخوام تجربه خودم و همچنین موارد موفقی که داشتیم رو بهتون معرفی کنم و کمکتون کنم که از این فرصت استفاده کنید.

در این وبینار به هیچ عنوان خبری از مباحث تئوری و تکراری نیست و  کاملا تجربه‌محور و با ارائه نمونه های موفق و همچنین نمایش درآمد واقعی ماهی 20 میلیون تومان یک کاربر حقیقی و آموزش روش دست یافتن به این درآمد ارائه می‌شود.

اسکرین شات درآمد از افیلیت
اسکرین شات درآمد از افیلیت

**نکته مهم:

در این وبینار سایر مدل های موفق افیلیت در دیجی کالا را با درآمد حدودی آن‌ها را معرفی میکنم. برخی از این مدل ها بدون نیاز به سرمایه زیاد موفق شدن و در برخی موارد هم اگر حوصله نداشته باشید و بخواهید زودتر به سود برسید کافیه با یه سرمایه حداقل 2 میلیون تومانی به سود حداقل حداقل 50 درصدی برسید (بیشترین سود در مقایسه با روش های دیگه سرمایه گذاری مثل بورس و بانک و دلار و …) فقط باید نکات مهمی رو که تو وبینار میگم رو کامل انجام بدید وگرنه خبری از سود نیست و مثل اوایل شروع فعالیت خودم شاید ضرر کنید! ولی نگران نباشید این راه رو خودم رفتم و الان با اطمینان میخوام بهتون یاد بدم چیکار کنید بعد میتونید از این درآمد بخشیش رو برای شروع سایر مدل های افیلیت سرمایه گذاری کنید تا بعد از حداقل 6 ماه اون مدل ها هم شما رو به سود برسونن تا اینجوری راه های کسب درآمدی خودتون رو توسعه بدید.

کدتخفیف 30 درصدی: mehdi

ثبت نام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.